Kontakt oss

Adresse

Taberna ramme as
Vekstveien 17
3474 Åros

Telefon

66 85 12 00

Epost: post@taberna.no

Ta gjerne kontakt med oss dersom du har spørsmål, ønsker å få tilsendt produktkatalog, eller besøk av en av våre salgsagenter.

Kontakpersoner

Ole Gerhard Haug         Adm. dir. oghaug@taberna.no

Kjetil Haug

Daglig leder/GM kjetil@taberna.no
Remy Vestavik Innkjøp/produktansvarlig remy@taberna.no
Hege Haug Økonomi / regnskap hege@taberna.no 
Hanne Sørhagen Markedsføring/kundeservice          hanne@taberna.no
Britt Kapskarmo Ordre/faktura britt.k@taberna.no

 

 

 

 

 

Send oss en henvendelse

Navn


Email


Melding


Taberna ramme as © 2017 | Powered by Mystore